top of page
 • Kas yra PETSY?
  Petsy - tai platforma, jungianti naminių gyvūnų mylėtojus: augintinių šeimininkus bei jų aukles. Ši platforma ypatingai patogi tiems, kurie ieško laikinųjų namų ir patikimos auklės savo augintiniui, kol esate išvykę; neturi galimybės išvesti augintinio pasivaikščioti dienos metu; negalite nuvežti keturkojį į treniruotę; norite lankyti grupines treniruotes su savo keturkoju augintiniu. Visais šiais atvejais Petsy kviečia jungtis į augančią mūsų bendruomenę ir sprendimą būtinai surasime!
 • Kas įeina į Auklės pareigas?
  Auklės įsipareigojimas - tinkamai globoti Augintinį ir juo rūpintis laikydamasis Lietuvos Respublikoje galiojančių gyvūnų globą, laikymą, naudojimą, pervežimą, elgesį su gyvūnais reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų, maitinti Augintinį pagal gamintojų rekomenduojamą arba Šeimininko nurodytą normą. Dėl Augintinio ligos ar kito negalavimo laikinosios priežiūros metu ir reikalingų su tuo susijusių veiksmų Auklė nedelsiant informuoja Šeimininką, kuris nusprendžia dėl reikalingų imtis veiksmų.
 • Kas įeina į Šeimininko pareigas?
  Šeimininkas yra vienintelis ir teisėtas Augintinio savininkas. Šeimininkas turi teisę žodžiu ir (ar) raštu gauti visą reikalingą informaciją apie Augintinio laikinos priežiūros sąlygas bei tvarką. Augintinio Šeimininkas yra išimtinai atsakingas už savo Augintinio elgesį ir veiksmus bei dėl jų kylančių pasekmių laikinos priežiūros laikotarpiu. Šeimininkas suteikė teisingą ar pilną informaciją apie Augintinį ir tuo atveju, jeigu yra patiriama bet kokio pobūdžio žala, įsipareigoja ją visa apimtimi atlyginti. Šeimininkas įsipareigoja atsiimti Augintinį iki sutarto termino pabaigos. Šeimininkas sutinka, kad laiku neatsiėmus Augintinio ir neinformavus Auklės ilgiau nei 5 kalendorines dienas, Augintinis bus laikomas apleistu ir atiduotas į Augintinių prieglaudą.
 • Jei aš noriu būti Aukle, bet man dar nėra 18 m.?"
  Tuomet Augintinio Auklės atsakomybes ir teises prisiima vienas iš tėvų/globotinių.
 • Ar tarp Auklės ir Šeimininko yra pasirašoma sutartis?
  Tai nėra privaloma, tačiau apibrėžia abipusias teises bei įsipareigojimus, kas suteikia daugiau aiškumo bendradarbiaujant Auklei ir Šeimininkui. Suradę Auklę augintiniui, mes visada išsiunčiame Šeimininkui sutartį ir rekomenduojame ją pasirašyti. Rekomenduojamą Sutartį tarp Auklės ir Šeimininko galite rasti čia .
 • Kaip vyksta atsiskaitymas už Auklės paslaugas?
  Atsiskaitymas vyksta dviem etapais Šeimininkams: augintinio Šeimininkas, palikdamas užsakymą, sumoka 20% nuo bendros užsakymo sumos Petsy platformos tarpininkavimo mokestį. likusią dalį Šeimininkas sumoka Auklei po to, kai yra įvykdomas užsakymas. Auklėms: Auklė, priimdama užsakymą, sumoka 10% nuo bendros užsakymo sumos Petsy platformos tarpininkavimo mokestį, kuris, pasikeitus Auklės planams ir negalint įvykdyti prisiimto užsakymo, nėra grąžinamas. atlygį Auklei sumoka augintinio Šeimininkas, kai užsakymas yra įvykdytas.
 • Ką daryti, jei man nepatinka Auklė/Šeimininkas?"
  Nieko tokio, visi žmonės - skirtingi. Šeimininkas, pateikdamas užsakymą, turėtų kuo detaliau apibūdinti savo augintinį; tuo tarpu Auklė, savo ruožtu, prieš priimdama užsakymą, turėtų įvertinti ir atsakingai nuspręsti, ar tikrai nori ir gali prižiūrėti aprašytą augintinį.
 • Kokiu pagrindu Auklė gali prižiūrėti augintinius ir kokius mokesčius turi mokėti valstybei?
  Petsy.lt Auklės, prižiūrinčios naminius gyvūnėlius, turi dirbti pagal individualios veiklos pažymą. Veiklos numeris pagal ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių: 96.09 “Kita, niekur kitur nepriskirta, asmenų aptarnavimo veikla”, naminių gyvūnėlių globos, tokios kaip gyvūnėlių šėrimas, priežiūra, trumpalaikė prieglauda ir dresavimas, veikla. Pagal individualios veiklos pažymą auklės individualiai moka GPM bei kitus aktualius mokesčius. Daugiau apie individualios veiklos pažymą ir mokėtinus mokesčius: https://bit.ly/3zfPr19
bottom of page